Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Extrans w Krakowie z Hutnikiem wywalczył punkt

Siatkarze Extrans Sędziszów Młp. po świąteczno-noworocznej przerwie wrócili w pierwszą sobotę stycznia 2022 do ligowych gier. W stolicy Małopolski ugrali punkt.

Po dwóch wygranych przez Extrans pierwszych setach spotkania z Hutnikiem Kraków wydawało się, że Sędziszowianie sięgnął po pewne zwycięstwo. Nie stało się tak jednak. To miejscowi tryumfowali w trzech kolejnych starciach i zwyciężyli w pojedynku po tie-braku, a Sędziszowianie musieli się pogodzić z ósmą porażką w sezonie 2021/22.

Najbliższe ligowe spotkanie Extransu, który po 16 kolejkach, mając 26 punktów, jest na 6 pozycji w tabeli grupy IV, to mecz z będącym na przedostatnim, 13 miejscu zespołem Volley Rybnik.

Termin tego meczu to 15 stycznia 2022.

Hutnik Wanda Kraków – Extrans Sędziszów Młp. 3-2 (22-25, 22-25, 25-23, 25-22, 15-12)