Orzech promocje

Ostatnie Pożegnanie Daniela, Strażaka OSP z naszych okolic

Do tragicznego wypadku w miejscowości Burdze w powiecie stalowowolskim doszło w miniony piątek, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Co się stało?

Daniel Stachnik, Strażak – Ochotnik z jednostki OSP Borek Wielki podczas wykonywania prac ziemnych stracił przytomność i mimo reanimacji już jej nie odzyskał. Tą sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Nisku. Okoliczności tragicznego dla 29-latka zdarzenia są obecnie wyjaśniane.

Jak powiedział prokurator Walkowicz portalowi stalowka.net:

Mogło dojść zarówno do przebicia, przeskoku iskry elektrycznej ale też zgon mógł nastąpić z przyczyn chorobowych.

18 stycznia odbyła się sekcja zwłok 29-latka. Jak podaje redakcja Super Express, prokurator Piotr Walkowicz stwierdził, że:

Potrzebne będą bardziej szczegółowe badania histopatologiczne. W tym momencie śledztwo jest na początkowym etapie. Badamy kilka wersji przebiegu zdarzenia, ale o konkretnej przyczynie zgonu będziemy mogli powiedzieć coś więcej za kilka tygodni.

Ostatnie pożegnanie Daniela

Pogrzeb Ś.P. Daniela odbędzie się w czwartek, 20 stycznia 2022, o godzinie 14.00 w Kościele Parafialnym w Borku Wielkim. Różaniec rozpocznie się pół godziny przed mszą.

Piękne słowa od klubu

Daniel Stachnik był także piłkarzem. Jego klub piłkarski Zacisze Trześń żegna go tymi słowami:

W miniony piątek (14.01.2022) zmarł nasz zawodnik Daniel Stachnik. Wychowanek Lechii Sędziszów Małopolski, następnie gracz klubów: Borkovia Borek Wielki (skąd pochodził), ŁKS Łowisko, Piast Wolica Piaskowa, a od 2017 gracz Zacisza Trześń. Mrówa na boisku był jak w codziennym życiu – zawsze dawał z siebie wszystko, pełen entuzjazmu i pozytywnie nastawiony niezależnie od sytuacji. Kolana i łokcie po każdym meczu ubrudzone, a głowę potrafił wsadzić tam, gdzie niejeden odstawiał nogę. Zwolennik ostrej, ale z drugiej strony męskiej i kulturalnej gry. Pozytywnie nakręcał atmosferę w drużynie. Na boisku prywatnie brat, szwagier, a przede wszystkim przyjaciel. Dziękujemy Ci za wszystko.

źródło zdjęcia: fb Zacisze Trześń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *