Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Poranne dachowanie osobówki

Dziś o godz. 8:12 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Jagiellończyka w Sędziszowie Młp. (przed miejscowością Kamionka). Kierująca samochodem osobowym dachowała.

Jak informuj nas asp. Rafał Kozub, z KP w Ropczycach: na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 21-letnia kierująca pojazdem marki Citroen w trakcie omijania pojazdu nie dostosowała techniki do warunków panujących na drodze i wpadła do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował. Kobieta nie doznała większych obrażeń.

fot. OSP Kamionka

5 komentarzy na temat “Poranne dachowanie osobówki

 • 31 stycznia 2022 o 12:13
  Permalink

  Niech szybciej jeżdżą, za późno wyjedzie i chce nadrobić na drodze

  Odpowiedz
 • 31 stycznia 2022 o 11:35
  Permalink

  Cytując klasyka: szybko, ale bezpiecznie 😀 Za kierownicą trzeba myśleć i jak jest szybko to nie zapitalać. Szczęście, że nic się jej nie stało, a na przyszłość może niech włączy myślenie.

  Odpowiedz
  • 31 stycznia 2022 o 13:37
   Permalink

   Jak zawsze wina kierowcy ale nikt nie wspomni że na drodze lodowisko. Piaskarek brak. Po całym zdarzeniu piaskarka jechała przed strażą wracająca do remizy. Trochę późno drogowcy się zorientowali że ślisko na drodze. Ludzie do pracy wyjeżdżają o 5 i wcześniej a tu o 8 rano nie miał kto posypać drogimi.

   Odpowiedz
   • 31 stycznia 2022 o 19:51
    Permalink

    Trochę jeżdżę po województwie i mogę stwierdzić , że jeśli chodzi o utrzymanie dróg tej zimy , to takiego syfu jak w naszej gminie nie ma nigdzie !!!!

    Odpowiedz
   • 1 lutego 2022 o 03:57
    Permalink

    Nie za szybko tylko tak drogowcy dbają o drogi ja wyjeżdżam o 4.30 wkierunku Mielca i nigdy rano nie jest posypane jest szklanka mario

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *