Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Śmierć przy budowie kanalizacji. Nie żyje 29-letni strażak ochotnik z Sędziszowa Młp.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek 14 stycznia ok. g. 9:45 w miejscowości Burdze (powiat stalowowolski) w trakcie wykonywania prac ziemnych. 29-letni Daniel S. z Sędziszowa Młp. w pewnym momencie stracił przytomność, mimo natychmiastowej reanimacji mężczyzna zmarł. Czynności na miejscu wykonywane były z udziałem prokuratora, policji i inspektora pracy.

Strażak ochotnik z OSP Borek Wielki był w pracy i wykonywał zadania związane z ułożeniem kanalizacji. Do tragedii doszło podczas wykopów z użyciem koparki. 29-letni Daniel S. w pewnym momencie stracił przytomność i mimo podjętej przez przez osoby będące na miejscu reanimacji, później przez zespół ratownictwa medycznego, nie udało się go uratować.

Prokuratura Rejonowa w Nisku bierze pod uwagę różne okoliczności śmierci, ale w tej chwili nie jest w stanie powiedzieć co było przyczyną śmierci. Na to pytanie powinna dać odpowiedź sekcja zwłok, która zaplanowana jest po weekendzie.

Jak mówi prokurator Piotr Walkowicz dla portalu stalowka.net: te wszystkie wątpliwości są na równi prawdopodobne. Mogło dojść zarówno do przebicia, przeskoku iskry elektrycznej ale też zgon mógł nastąpić z przyczyn chorobowych.

3 komentarze na temat “Śmierć przy budowie kanalizacji. Nie żyje 29-letni strażak ochotnik z Sędziszowa Młp.

 • 15 stycznia 2022 o 16:48
  Permalink

  Dlaczego. Świat potrzebuje ludzi tak pozytywnych jak Ty. Nie mogę uwierzyć

  Odpowiedz
 • 14 stycznia 2022 o 23:38
  Permalink

  Mrowa ehhh nie ty ;:/// zawsze pomocny. Dobry chłopak wyrazy współczucia dla rodziny ;(

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *