Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Urząd Miejski w Ropczycach ograniczył bezpośrednie wizyty mieszkańców

Od wtorku 25 stycznia Urząd Miejski w Ropczycach częściowo pracuje zdalnie. Nie przyjmuje też Burmistrz i Zastępca Burmistrza.

W związku z nowym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2022 r., zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, władze Ropczyc ograniczyły wizyty petentów w Urzędzie Miejskim. Wszystkie referaty będą funkcjonowały jak do tej pory, ale od 25 stycznia do 28 lutego 2022 roku budynek A Urzędu Miejskiego w Ropczycach będzie niedostępny. Wyjątkiem są pokoje nr 2 i 10 – gdzie można załatwić sprawy związane z profilem zaufanym i działalnością gospodarczą oraz ewidencją źródeł ciepła.

Burmistrz Ropczyc i jego Zastępca nie będą przyjmować mieszkańców osobiście. Sprawy można załatwiać telefonicznie w godzinach przyjęć tj. poniedziałki 14.00 – 15.30 oraz piątki 8.00 – 12.00 pod nr telefonu 17 22 10 550. Zapytania i sprawy do Burmistrza mogą być również wysyłane drogą elektroniczną na adres sekretariat@ropczyce.eu

Ważne! Budynek B czyli m.in. KASA, Urząd Stanu Cywilnego, Ewidencja Ludności, Dowody Osobiste – będą obsługiowały petentów bezpośrednio. Władze zachęcają jednak do zdalnego kontaktu z urzędem, drogą telefoniczną, e-mailem ropczyce@intertele.pl lub poprzez platformę ePUAP. Jeśli sprawa wymaga osobistego stawiennictwa w Urzędzie nalezy wcześniej umówić się telefonicznie.

6 komentarzy na temat “Urząd Miejski w Ropczycach ograniczył bezpośrednie wizyty mieszkańców

 • 26 stycznia 2022 o 22:18
  Permalink

  Pracownicy urzędu chodzą po sklepach zamiast obsługiwać petentów…..a człowiek czeka godzinę pod drzwiami…

  Odpowiedz
 • 26 stycznia 2022 o 17:23
  Permalink

  Ja już mam dość tego burmistrza i jego zarządzeń. 15:30… epidemia się skończyła, marsz do Biedronki i innych sklepów… Boże… kto nami rzadzi?

  Odpowiedz
 • 26 stycznia 2022 o 14:42
  Permalink

  Hehe mają święty spokój. Ciekawe czy pracownicy urzędu też do sklepów nie chodzą ze względu na epidemie?

  Odpowiedz
  • 28 stycznia 2022 o 08:18
   Permalink

   Powinni tez wyzamykac sklepy bo przeciez pandemia nie tylko w urzedach

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.