Orech promocje

UWAGA! Zaginęła 17-letnia Agnieszka z Zawady!

Aktualizacja:

Od wczoraj , tj. 22 stycznia, trwają poszukiwania 17-letniej mieszkanki z Zawady w Gminie Dębica.

Szkoła, do której chodzi nastolatka, zamieściła ogłoszenie:

Informujemy, iż zaginęła uczennica naszej szkoły, Agnieszka Dubanik. Nastolatka nie pojawiła się w domu od środy, z kolei po raz ostatni była widziana w szkole w piątek 21.01.2022 o godzinie 14:00 (obecna na 7 lekcjach).Osoby, które widziały Agnieszkę lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego, gdzie może przebywać, proszone są o pilny kontakt z policją.

Podkom. Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie potwierdza, że od wczoraj prowadzone są czynności mające na celu ustalenie miejsca pobytu nastolatki. Ktokolwiek posiada informacje na ten temat proszony jest o kontakt z policją.

Dziś prowadzone były poszukiwania w okolicy, w których udział wzięli m.in. policja, OSP Zawada, OSP Nagawczyna. Niestety nie udało się odenaleźć zaginionej. Wobec tego ponawiamy apel, że jeśli macie jakiekolwiek informacje o Agnieszcce skontaktujcie się z policją.

Poniżej zdjęcie zaginionej Agnieszki– źródło Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy

Jeden komentarz na temat “UWAGA! Zaginęła 17-letnia Agnieszka z Zawady!

  • 23 stycznia 2022 o 21:46
    Permalink

    Ciekawie gdzie ojciec gdzie matka kiedy malolaty bawia sie na ropczyckim rynku cala noc do rana nie dajac spac mieszkancom pija az milo i nikogo to nie obchodzi A potem tragedie! Wodopoj na miejscu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.