Orech promocje

Zmiany pracy także w Urzędzie Miejskim w Sędziszowie Młp.

W związku z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2022 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, zostały wprowadzone pewne ograniczenia także w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Sędziszowie Młp.

W Urzędzie Miasta została częściowo wprowadzona praca zdalna, ale utrzymana została ciągłość obsługi mieszkańców z zachowaniem reżimu sanitarnego. Wszystkie referaty Urzędu funkcjonują tak by mieszkańcy byli obsługiwani na bieżąco. Magistrat zachęca jednak do kontaktu z pracownikami Urzędu poprzez e-mail lub telefonicznie.

Jak czytamy w zarządzeniu Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego:

W związku z obowiązywaniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 oraz w związku ze wzrostem zachorowań spowodowanych wariantem Omikron, w trosce o zdrowie pracowników, w okresie od dnia 24 stycznia 2022 r. do odwołania, wprowadzam w Urzędzie Miejskim w Sędziszowie Małopolskim niżej wymienione ograniczenia, zakazy i nakazy w wykonywaniu zadań przez pracowników:

1) do niezbędnego minimum należy ograniczyć przemieszczanie się pracowników między budynkami Urzędu oraz między poszczególnymi biurami,
2) kontakty pomiędzy pracownikami powinny odbywać się w miarę możliwości telefonicznie lub mailowo,
3) rezygnuje się z wyjazdów na szkolenia i konferencje,
4) w sesjach Rady Miejskiej i naradach w Urzędzie uczestniczyć będą tylko pracownicy wskazani przez Burmistrza,
5) śluby cywilne w USC będą udzielane w obecności tylko pary młodej i dwóch świadków,
6) w poszczególnych biurach Urzędu w danym momencie może przebywać tylko jeden interesant,
7) zakazuje się zamawiania posiłków z firm cateringowych.

Do zakrywania przy pomocy maseczki, ust i nosa zgodnie z § 25 ust. 1 pkt 2 lit. d oraz ust. 4 pkt 17 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (tekst jedn. Dz. U. z 2021 r. poz. 861 ze zm.) zobowiązani są:
1) interesanci przebywający na terenie Urzędu Miejskiego w Sędziszowie Małopolskim,
2) pracownicy Urzędu Miejskiego wykonujący bezpośrednią obsługę interesantów w czasie jej wykonywania oraz w okresie przebywania w Urzędzie Miejskim poza swoim biurem.

źródło: UM Sędziszów Młp.

Jeden komentarz na temat “Zmiany pracy także w Urzędzie Miejskim w Sędziszowie Młp.

  • 28 stycznia 2022 o 17:48
    Permalink

    To nie ich wina ta chujoza idzie z góry, ostatnio byłeam w gminie i nikt maski nie miał z pracowników i to się chwali również ściągnęłam tą szmatę z twarzy i można było na spokojnie porozmawiać.
    Spoko ludzie i też mają wyjebane na ten cały srovit.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.