Sport

Boksowali w międzynarodowym turnieju w Niechobrzu

W VII Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Boguchwały walczyli styczniem 2022 zawodnicy sędziszowskiego Klubu Bokserskiego Galicja.

W podrzeszowskiej miejscowości w gminie Boguchwała, zacięte boje sparingowe stoczył debiutujący w zawodach, najmłodszy bokser teamu Galicji, Szymon Olech.

Swą pionierską walkę w kategorii wiekowej kadetów wygrał Szymon Koziński, którego rywal został poddany przez sekundanta.

Gościem Honorowym turnieju jaki obył się w trzeciej dekadzie stycznia był znany bokser, Łukasz Różański z Czarnej Sędziszowskiej.

źródło zdjęć: UKS Gimnasion Boguchwała (Foto: Mateusz Nowak), Sędziszowski Klub Bokserski „Galicja”

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x