Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Jak dopasować suknię ślubną do budowy ciała?

Każdej kobiecie zależy na tym, aby w dniu ślubu prezentować się nieskazitelnie. Najważniejsze jest by suknia ślubna dopasowana była do naszej budowy ciała i nie wymagała zrzucania wagi. Sukienka ma pasować do ciebie, a nie ty do sukienki. Sukienka jest głównym atutem, który kojarzy się z panią młodą, wybór sukni jest momentem, na który czeka każda kobieta już od dziecka. Sukienka musi podkreślać wszystkie kształty i zaprezentować nasze ciało najlepiej jak potrafi. Wybór zależy głównie od figury. Istnieje figura typu jabłko, klepsydra, trójkąt, czy gruszka. Suknia nie powinna odstawać, ani się marszczyć. Wymiary muszą się zgadać z rzeczywistymi, nie można dobrać sukienki odrobinę za małej lub większej. Komfortowe samopoczucie w sukience jest podstawą, swoboda podczas tańczenia jest ważna. 

Rodzaje sukienek 

Spośród sukienek wyróżniamy syrenkę, księżniczkę, klasyczną, prostą, literę a oraz empire. 

Suknia ślubna syrena składa się z gorsetu i spódnicy. Sprawdzi się w przypadku kobiet z krągłościami, jeżeli chodzi o szczuplejsze kobiety będą w tych sukienkach wyglądać na małe i przytłoczone. Suknie ślubne syrena są zrobione z rozkloszowanego dołu, który zaczyna się około 15 cm poniżej bioder, na których jest przyległy. Gorset podkreśla dekolt. Syrenka jest nazywana rybką. Suknia ślubna rybka podkreśla również wcięcie w talii, sprawia wrażenie eleganckiej i nadaje sie praktycznie na każdego rodzaju wesele.

Suknia ślubna księżniczka ma dopasowana górę i rozkloszowany dół. Tylko inaczej niż w przypadku sukienek ślubnych rybek, ponieważ rozkloszowana spódnica zaczyna się już od talii. Sprawdzi się w przypadku szczuplejsze budowy ciała oraz nieco większych rozmiarów. 

Suknia ślubna klasyczna podkreśla głównie górę. Jest szersza na dole, góra jest bardziej dopasowana i sprawdzi się w przypadku dużego biustu. 

Suknia ślubna prosta jest dopasowana wzdłuż sylwetki. Sprawdzi się najlepiej w przypadku drobnych kobiet. Nie posiada falban, ani nie jest rozkloszowana. Zazwyczaj posiada wycięcie na nogę. 

Suknia ślubna litera a ma luźniejszy dół, a obcisłe górę. Całość przypomina literę A, przyległy materiał na górze, którzy stopniowo rozchodzi się w dół. 

Suknia ślubna empire ma charakterystyczne wycięcie tuż pod biustem. Ukrywa w ten sposób dodatkowe kilogramy. Sprawdzi się w przypadku osób, które mają większy brzuch. Podkreśli biust oraz inne krągłości. 

Sukienka w dniu ślubu odgrywa najważniejszą rolę, należy zadbać by sprawowała się zgodnie z oczekiwaniami i nie sprawiała żadnych problemów. Dopasowana sukienka sprawi, że całą uroczystość nie da o sobie znać i nie będzie żadnych powodów do zmartwień takich jak zsuwanie się. Wygląd panny młodej w dużej mierze zależy od sukienki.

 Istnieje tak dużo rodzajów sukienek ślubnych, warto sprawdzić je na stronie https://suknieboho.pl/suknie-slubne/rybka-syrena/ 

Nie należy zapominać o welonie, który również ma ogromne znaczecznie i jest widoczny na pierwszy rzut oka. Welon powinien być dopasowany do sukni i fryzury. 

Artykuł sponsorowany.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x