Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Paliwa nie zabraknie – mówi Wojewoda Podkarpacki.

Sytuacja z gigantycznymi kolejkami na stacjach paliw pojawiła się na całym Podkarpaciu. Głos w sprawie zabrała pani Ewa Leniart – Wojewoda Podkarpacki.

Na profilu fb Ewa Leniart czytamy:

⛽️ Paliwa nie zabraknie!

Zwracam się do Państwa z prośbą, aby nie ulegać presji oraz przekazywanym informacjom o możliwych brakach paliwa. Tak się nie stanie! Jestem w stałym kontakcie z przedstawicielami polskiego rządu oraz PKN Orlen. Dostawy są i będą na bieżąco realizowane. Nie wystąpią żadne zakłócenia, zarówno w łańcuchu dostaw, ale także funkcjonowania stacji paliw.

Szanowni Państwo!

Stanęliśmy w obliczu wojny za naszą wschodnią granicą. To fakt. Jednak dziś my także stajemy się celem działań dezinformacyjnych. Wiem o tym, że za pośrednictwem mediów społecznościowych kolportowane są informacje o potencjalnych problemach z dostawami paliwa. Nie możemy i nie powinniśmy im ulegać. Powinniśmy zachować spokój, zdrowy rozsądek i być w tej ciężkiej chwili oparciem dla naszych sąsiadów.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z kilku stacji paliw na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego z g. 22. Jak się okazuje od godziny 15 ceny paliw poszybowały w górę, a na jednej ze stacji paliw wykupiono cały zapas diesela i 95.

9 komentarzy na temat “Paliwa nie zabraknie – mówi Wojewoda Podkarpacki.

 • 26 lutego 2022 o 12:18
  Permalink

  bardzo dobrze matołkom to powinni podnieś na 20 zł co najmniej

  Odpowiedz
 • 25 lutego 2022 o 08:18
  Permalink

  Te stacje które zawyżyły ceny paliwa teraz pozamykać albo dowalic takie kary żeby pożałowali 😡

  Odpowiedz
  • 25 lutego 2022 o 11:02
   Permalink

   BP w Sędziszowie o 23:30 paliwo 95 kosztowało 6,99 chyba właściciel * nie jest normalny. Ludzie może czas ta stacje zbojkotować.

   Odpowiedz
   • 26 lutego 2022 o 00:02
    Permalink

    Też się przypadkiem na to naciąlem, jeśli to niezgodne z prawem chętnie zgłoszę gdzie trzeba mam paragon, trzeba eliminować takich biznesmenów z Sędziszowa

    Odpowiedz
 • 25 lutego 2022 o 00:38
  Permalink

  Co was skłania do kupna paliwa w takiej cenie? Jaka tu motywacja? Uważacie, że grubą kasę zaoszczędzicie dziś kupując zapasy? Toż to idiotyczne. Owszem, za parę dni paliwo zdrożeje – cena baryłki, stosunek pln do $ itd. ale pewnie nie o tyle, ile dziś zapłaciliście, więc po co???

  Odpowiedz
 • 24 lutego 2022 o 22:40
  Permalink

  Jakim my ciemnym narodem jesteśmy. Somsiad somsiadowi szepnie po flaszce, że paliwa zabraknie i już kilometrowe kolejki na stacjach. Jakby polaczkom kazali leżeć krzyżem na autostradzie i klepać różaniec, bo wtedy wpadnie śląska na promocji w biedronce, to A4 byłoby zablokowane. Wstyd mi za to, co się dzieje, wstyd mi za was.

  Odpowiedz
 • 24 lutego 2022 o 22:26
  Permalink

  Oczywiście najdrożej na poństwowym Orlenie…

  Odpowiedz
  • 25 lutego 2022 o 13:20
   Permalink

   Tak naiwnego komentarza dawno nie czytałem. Każda stacja Orlenu jest państwa? Śmiechu warte.

   Odpowiedz
 • 24 lutego 2022 o 22:17
  Permalink

  Brawa za udział w spekulacji. Do was matoły czekający po 2 godziny pod stacją. Nabiliście kasę stacjom. Przecież kupili paliwo po cenie z przed kilku dni a w ciągu dnia pomogliście im podbić cenę o 70 gr.
  Także nie narzekać na ceny

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.