Orzech promocje

Ponad TONA nakrętek dla Antosi z Os. Witkowice w Ropczycach

Dla małej mieszkanki Witkowic zebrano dokładnie 1166 kg (dwa samochody dostawcze) plastikowych nakrętek, które zostały zawiezione do firmy recyklingowej.
Ludzi dobrej woli jest więcej

Serdeczne podziękowania złożyli organizatorzy wszystkim osobom prywatnym, firmom oraz instytucjom, które dostarczyły nakrętki:

Na facebookowym profilu Domu Kultury w Witkowicach czytamy:

Wszystkich nie sposób wymienić! Ogromną wdzięczność kierujemy do druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ropczcach-Witkowicach, a szczególnie naczelnika Kamila Jaska za zapewnienie załadunku i transportu do firmy skupującej nakrętki. Na strażaków zawsze można liczyć.

Organizatorzy dziękują

Gdy w połowie grudnia rozpoczęłam akcję charytatywną, nie spodziewałam się że odzew będzie tak duży i uda się zebrać taką ogromną górę nakrętek! Po raz kolejny okazało się jak dużo jest ludzi dobrej woli, a razem, współpracując można osiągnąć wiele. Jeszcze raz dziękuję! – pisze na profilu Domu Kultury w Ropczycach-Witkowicach, na portalu społecznościom Facebook, Pani Barbara Traciak.

Antosia – mała bohaterka

Antosia Brandys ma 3 latka i zmaga się ze zdiagnozowaną rzadką chorobą – Zespołem Retta. Mieszka na osiedlu Witkowice w Ropczycach wraz z rodzicami, Klaudią i Maksymilianem, którzy są strażakami-ochotnikami w miejscowej jednostce OSP. Wkrótce czeka ją kolejny, 3-tygodniowy turnus rehabilitacyjny. Antosia niedawno odwiedziła Dom Kultury a środki ze sprzedaży nakrętek zostały przekazane Rodzicom Antosi celem wsparcia dalszego leczenia i rehabilitacji ich córki.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x