Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Trio akrobatek z Ropczyc już za tydzień leci na Mistrzostwa Świata

Już za tydzień trójka dziewczyn z Ropczyc, startujących w kategorii 12-18 lat, wylatuje na Mistrzostwa Świata w Baku.

MISTRZOSTWA ŚWIATA

Trzy niezwykłe dziewczyny z Klubu Sportowego Akrobatyka Ropczyce, o których sukcesach i dokonaniach pisaliśmy już nie raz (między innymi TUTAJ), 27 lutego 2022 wylatują na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w stolicy Azerbejdżanu, Baku.

Trio, które niedawno podbiło nasze serca m.in. występami w znanym programie MAM TALENT, wystąpi w składzie: Bizoń Kamila, Królikowska Emilia, Dłużeń Antonina, a za ich przygotowanie odpowiada trenerka Regina Małek.

ZGRUPOWANIE KADRY – START KONTROLNY

Dziewczyny są już po Zgrupowaniu Kadry Narodowej oraz Starcie Kontrolnym, które miało miejsce 10-13.02 br. w Chorzowie. Nasza trójka intensywnie ćwiczyła wśród innych akrobatów kadry reprezentacji Polski przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Baku.

Pomyślna zrzutka

Wyjazd do Baku umożliwiła również zbiórka pieniędzy na portalu zrzutka.pl. Zebrano ponad 10 tys. złotych. Dziewczyny dziękują na facebooku za otrzymane wsparcie:

Dziękujemy za wszystkie wpłaty!! Cieszymy się, że tyle osób nas wspiera i nam kibicuje. Będzie to nasz pierwszy wyjazd na tak dużą imprezę i damy z siebie wszystko i jeszcze trochę.

Nasza Redakcja niezmiennie życzy dziewczynom wiele powodzenia i dalszych sukcesów. Trzymamy kciuki za Mistrzostwa Świata!

fot. fb Akrobatyka Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marecki
2 lat temu

Powodzenia dziewczyny, nowe doświadczenie na pewno sie przyda. Trzymam kciuki.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x