Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Wypadek w Klęczanach – aktualizacja /ZDJĘCIA/

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Klęczanach, gdzie kierujący peugeotem, najpierw uderzył w dwa przepusty, a następnie w ogrodzenie posesji i słup energetyczny. 37-latek trafił do szpitala. Od mężczyzny została pobrana krew, która pozwoli ustalić jego stan trzeźwości.

Wczoraj przed godz. 14 dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Klęczny, gdzie kierujący peugeotem zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 37-letni kierujący po wykonaniu manewru wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, dwukrotnie uderzył w betonowe przepusty, a następnie w ogrodzenie jednej z posesji i słup energetyczny. Ustalono również, że mężczyzna w trakcie zdarzenia wypadł z pojazdu.

Na miejscu została mu udzielona pomoc przedmedyczna m.in. przez funkcjonariuszy policji i straży pożarnej. Kierujący peugeotem został przewieziony do szpitala. Od mężczyzny została pobrana krew do badań. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśnione w prowadzonym postępowaniu.

źródło: KPP Ropczyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *