Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

„Czy jest Pani/Pan za zmianą urzędowej nazwy miejscowości Góra Ropczycka na Góra Królewska?”

Na takie właśnie pytanie będą mogli odpowiedzieć mieszkańcy Góry Ropczyckiej podczas konsultacji zaplanowanych na niedzielę – o czym pisaliśmy TUTAJ.

Konsultacje odbędą się 20 marca 2022 roku w godz. od 8.00 do 20.00 – w formie głosowania na urzędowej karcie. Głosowanie będzie przeprowadzone w lokalu wyborczym mieszczącym się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Górze Ropczyckiej. Każdy głos ma znaczenie.

5 komentarzy na temat “„Czy jest Pani/Pan za zmianą urzędowej nazwy miejscowości Góra Ropczycka na Góra Królewska?”

 • 19 marca 2022 o 23:30
  Permalink

  Paranoja goni paranoję.
  Za pieniądze ciężko zarobione zabawa w zmianę nazwy.
  Może wszystkie nazwy miejscowości poddać pod referendum.
  Brawo Góra /sam nie wiem już taka czy jeszcze Ropczycka czy już Królewska/

  Odpowiedz
 • 19 marca 2022 o 08:37
  Permalink

  To któremu możnemu z Sędziszowa miasto Ropczyce ością i solą w oku są???

  Odpowiedz
  • 19 marca 2022 o 09:36
   Permalink

   No brawo, w końcu ktoś to zauważył. PROBLEMEM NIE JEST TO, ŻE GÓRA NIE JEST KRÓLEWSKA, TYLKO ŻE JEST ROPCZYCKA!! Kogo to boli, pomyśl dobrze… 😀

   Odpowiedz
 • 19 marca 2022 o 05:53
  Permalink

  Nie no nazwa miejscowości jest kluczowa dla normalnie myślących ludzi. Nie ma problemów to spoko wymyślimy sobie. Albo inaczej wymyślmy taki głupi problem wkręćmy w to ludzi i wmówmy im że to jest najbardziej paląca sprawa w miejscowości ba nawet w powiecie czy województwie. Potem będzie że czego Sędziszów Małopolski jak on nie Małopolski tylko podkarpacki. To cyk afera i zmiana nazwy bo wprowadza w błąd. A potem czego Wielopole Skrzyńskie? Albo Iwierzyce przez rz. Przecież może być przez ż. Olchowa przez ch. Referendum że chcemy olchowej przez h. Pewnie 80 % i tak nie zrozumie o co mi chodzi bo niestety tyle mamy debili w społeczeństwie.

  Odpowiedz
 • 19 marca 2022 o 00:48
  Permalink

  NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE! Dość tych fanaberii za nasze pieniądze! Królewicze, dalej będziecie dziurą zabitą dechami nawet jak się ogłosicie stolicą świata i samozwańczą republiką

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *