Rekreacja

Już jutro pierwszy seans w Sędziszowie Młp.

Już jutro pierwszy seans w Kinie Jedność. Film Disneya i Pixara „To nie wypanda” zostanie wyświetlony o godzinie 15.00. Następnie o godzinie 17.00 będzie można obejrzeć film familijny ,,Za duży na bajki”.

Źródło zdjęć: Kino Jedność w Sędziszowie Młp.

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x