Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

POLICJANCI PROMOWALI SWÓJ ZAWÓD PODCZAS „DNI OTWARTYCH” W ZESPOLE SZKÓŁ W ROPCZYCACH

W piątek, policjanci z ropczyckiej komendy uczestniczyli w „Dniach otwartych” Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach. Dzięki obecności mundurowych, uczniowie szkół podstawowych zainteresowani nauką w ropczyckiej szkole, mogli rozpatrzeć propozycję wybrania klasy o profilu policyjnym. Odwiedzający mieli możliwość zapoznać się ze służbą policjanta.

Podobnie jak w latach ubiegłych, w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach, zorganizowano dni otwarte. Uczestnictwo w nich policjantów z ropczyckiej komendy można traktować już jako coroczną tradycję. Policyjne stoisko cieszyło się dużym zainteresowań ze strony odwiedzających szkołę, szczególnie tych, którzy swoją dalszą naukę chcą kontynuować w klasach o profilu mundurowym.

Chętni mogli zobaczyć, jak wygląda wyposażenie policjantów w służbie, a także dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o służbie w Policji. Mundurowi zaprezentowali uczniom sprzęt i radiowozy, jakich używają. Zainteresowani mieli okazję poczuć się policjantami, przymierzając elementy umundurowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *