Orzech promocje

Śmiertelnie potrącił pieszego i uciekł z miejsca wypadku. Już jest w rękach policji

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku, do którego doszło 19 marca br., w Sędziszowie Małopolskim. Potrącony 64-latek zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca zdarzenia, 50-letniemu mieszkańcowi Sędziszowa Małopolskiego, grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

19 marca bieżącego roku, po godz. 21, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na poboczu ul. Potokowej w Sędziszowie Małopolskim, leży ciało mężczyzny. Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Ropczycach, zostały wykonane czynności procesowe. Ślady wskazywały, że mężczyzna w godzinach popołudniowo-wieczornych, mógł zostać potrącony przez samochód.

Wnikliwa analiza zabezpieczonych na miejscu zdarzenia śladów oraz ustalenia operacyjne doprowadziły do wytypowania sprawcy. W minioną sobotę, funkcjonariusze zatrzymali 50-letniego mieszkańca Sędziszowa Małopolskiego, zabezpieczono również jego pojazd marki Opel. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, usłyszał w tej sprawie zarzuty.

Za spowodowanie śmiertelnego wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi mu kara nawet do 12 lat więzienia. Na wniosek policji i prokuratury, Sąd Rejonowy w Ropczycach aresztował mężczyznę na 3 miesiące.

źródło: KPP Ropczyce

5 komentarzy na temat “Śmiertelnie potrącił pieszego i uciekł z miejsca wypadku. Już jest w rękach policji

 • 27 kwietnia 2022 o 23:13
  Permalink

  Skoro wiedział Pan,że gość notorycznie prowadził pod wpływem alkoholu i nic Pan z tym nie zrobił, to jest Pan wspóołodpowiedziany za śmierć tego człowieka.

  Odpowiedz
 • 31 marca 2022 o 15:07
  Permalink

  Nie dajcie się nabrać- jak ktoś ma istotne informacje to idzie na policje, a nie publikuje swój numer

  Odpowiedz
 • 30 marca 2022 o 16:57
  Permalink

  Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid 579925890

  Odpowiedz
 • 30 marca 2022 o 09:15
  Permalink

  Nareszcie go spotka sprawiedliwość. Notorycznie prowadził samochód pod wpływem alkoholu.Tylko szkoda że człowiek przez niego nie żyje. Morderca!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *