Orzech promocje

Zmarła Bożena Rygiel, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Ropczycach. Przegrała walkę z chorobą

Po długiej walce z chorobą 24 marca 2022 r. w wieku 59 lat, odeszła Bożena Rygiel, wieloletnia dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ropczycach. Była żoną obecnego radnego Rady Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Wiesława Rygla.

Pogrzeb ŚP. Bożeny Rygiel odbędzie się w sobotę 26 marca. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona o godzinie 13.00 w kościele Farnym w Ropczycach.

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ropczycach żegna panią Dyrektor. Jak czytamy na FB szkoły:

Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania. Tak jakbyś nie chciała swym odejściem smucić, tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić. ks. Jan Twardowski

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że dzisiaj 24 marca 2022 roku po długiej walce z chorobą odeszła od nas serdeczna przyjaciółka, wieloletnia wychowawczyni, nasza Ukochana Pani Dyrektor BOŻENA RYGIEL Zawsze pełna optymizmu, humoru, radości życia i wiary w drugiego człowieka. Swoim sposobem bycia sprawiała, że wielokrotnie skrzydła rosły u naszych ramion. Patrzyła śmiało przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, jak zarazić kreatywnością innych, by w szkolnej rzeczywistości żyło się łatwiej i piękniej. Inspirowała do działania uczniów, rodziców i pracowników. Często przypominała, że „w życiu nie chodzi o to, aby przeczekać burzę, a o to, aby nauczyć się tańczyć w deszczu. ” I za to wszystko z serca DZIĘKUJEMY. Pani Dyrektor…, Bożenko – wyzwalałaś w nas to, co najlepsze, mrugnij do nas czasem gwiazdą spadającą, tęczą po deszczu lub śpiewem słowika, a my się nie żegnamy…, mówimy „do widzenia” i zapewniamy, że na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci i sercach. W imieniu całej społeczności szkolnej składamy serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie i łączymy się w bólu. Rada Pedagogiczna i Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Ropczycach.

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
grendys
grendys
2 lat temu

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x