Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Kierowca BMW był pijany i znacznie przekroczył prędkość

43-latek, mając ponad promil alkoholu w organizmie, wsiadł za kierownicę bmw i przekroczył dozwoloną prędkość o 61 km/h w obszarze zabudowanym. Brawurowa jazda nieodpowiedzialnego kierującego została przerwana przez ropczyckich funkcjonariuszy w miejscowości Wielopole Skrzyńskie. Mężczyzna stracił prawo jazdy, wkrótce poniesie także odpowiedzialność przed sądem.

Jazda z dużą prędkością, to zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego, dlatego też ropczyccy funkcjonariusze ruchu drogowego systematycznie patrolują drogi naszego powiatu i reagują na wykroczenia, które mogą przyczynić się do powstania poważnych w skutkach zdarzeń drogowych. We wtorek po godz. 17, w miejscowości Wielopole Skrzyńskie, policjanci zatrzymali do kontroli kierującego bmw,  który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość.

Pomiar prędkości wykazał, że jechał on w terenie zabudowanym aż 111 km/h, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h. Jak się okazało, przekroczenie dopuszczalnej prędkości, nie było jedynym przewinieniem kierowcy. W trakcie rozmowy z 41-letnim mieszkańcem Ustrzyk Dolnych, funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, pojazd trafił na policyjny parking. Teraz o losie mężczyzny zadecyduje sąd.

źródło: KPP Ropczyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *