Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Hat-trick Huberta Siepierskiego

W 32 kolejce IV ligi podkarpackiej piłkarze Błękitnych Ropczycewygrali z MKS Kańczuga. To ich 9 czwartoligowy tryumf sezonu 2021/22.

Żegnający się z wojewódzką ligą zespół z powiatu przeworskiego,tylko do przerwy, toczył wyrównany ligowy bój z Błękitnymi wRopczycach.
Po zmianie stron gospodarze dominowali na boisku. Pierwszoplanową rolęw ich szeregach grał Hubert Siepierski.

Popularny “Siepier”, w dwadzieścia minut trzykrotnie trafił do bramkiteamu z Przeworszczyny, co dało gospodarzom pewny tryumf. Najbliższy mecz: Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk. Termin 25maja (środa). Błękitni Ropczyce – MKS Kańczuga 4-0 (1-0)Bramki: 1-0 Bieniek (10), 2-0 Siepierski (57), 3-0 Siepierski (62), 4-0Siepierski (77).
Błękitni: Dybski – Darłak, Kmiotek, Majcher (87 Kłósek),Siepierski (79 Halwa), Kukla (73 Bigoń), Piwowar, Podczaszy (88Kozioł), Świętoń (84 Miśkowicz), M. Ogrodnik  (79 A. Ogrodnik),Bieniek.
Żółte kartki: M.Ogrodnik, Kukla

źródło zdjęcia: MKS Błękitni Ropczyce