Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Zakończył się I etap Pucharu Nordic Walking w Bliźnie

W minioną sobotę, 30 kwietnia 2022 r., ponad 150 osób wzięło udział w Podkarpackim Pucharze Nordic Walking 2022 – Etap Blizna, na terenie Parku Historycznego Blizna

Organizatorzy dopisali

Organizatorem głównym tego etapu Podkarpackiego Pucharu Nordic Walking 2022 (o którym pisaliśmy TUTAJ) było Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kamionce oraz Stowarzyszenie Kultury Sportowej – Aktywne Podkarpacie. Co więcej, wydarzenie wsparły: Gmina Ostrów, Nadleśnictwo Tuszyma – Lasy Państwowe, Stowarzyszenie Miłośników Ziemi „Bliźnieńskiej” i Timekeeper. W wydarzeniu tym zmierzyli się uczestnicy z całego województwa podkarpackiego. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwał wykwalifikowany zespół sędziów.

Smak zwycięstwa

Po zakończeniu zmagań sportowcy mogli się poczęstować kiełbasą z ogniska, a także pożywną grochówką, zapewnioną przez organizatorów. Ponadto uczestnicy mogli nacieszyć podniebienie pysznymi potrawami, przygotowanymi między innymi przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich. Wydarzenie podsumowano wręczeniem medali i nagród zwycięzcom. Dodajmy, że w bliźnieńskiej imprezie uczestniczył Łukasz Witczuk, który może poszczycić się tytułami Mistrza Polski, Europy i Świata w nordic walking.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x