Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Burmistrz Ropczyc z absolutorium

W poniedziałek 30 maja 2022 miała miejsce 49 sesja Rady Miejskiej w Ropczycach. Podczas obrad radni pozytywnie ocenili sprawozdanie z wykonania budżetu gminy Ropczyce w 2021 roku, oraz zagłosowali za jego przyjęciem.

Regionalna Izba Obrachunkowa i Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej także przedstawiły pozytywną opinię. Wskutek tego podjęto uchwałę o udzieleniu absolutorium Burmistrzowi Ropczyc, a podczas głosowania jedna osoba się wstrzymała.

Jak co roku Burmistrz zaprezentował radnym raport o stanie gminy w 2021 roku, który zawierał wiele ciekawych danych o różnych sferach jej funkcjonowania. Efektem głosowania nad raportem było jednomyślne udzielenie przez radnych wotum zaufania dla Burmistrza Bolesława Bujaka.

Raport o stanie gminy Ropczyce za 2021 rok znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego oraz w Biuletynie Informacji Publicznej, zaś sprawozdanie z wykonania budżetu jest dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej.

3 komentarze na temat “Burmistrz Ropczyc z absolutorium

  • 7 czerwca 2022 o 11:39
   Permalink

   Dłużej niż ci sie wydaje.Niepasuje przenieś sie do olejowa tam rządzi twoj Pis

   Odpowiedz
 • 5 czerwca 2022 o 19:04
  Permalink

  Za to burmistrz Sędziszowa zadłuża miasto z prędkością światła i to robi wraz z radnymi, pomyśleć że takich pisowców jest więcej więc niedlugo ropa po 15 zł chleb po 30 ale ciul ważne dinotopy

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *