Rekreacja

Jutro kino pod gwiazdami w Sędziszowie Małopolskim

Już jutro, tj. 1 lipca, na stadionie w Sędziszowie Małopolskim będzie można obejrzeć największe gwiazdy właśnie pod gwiazdami, czyli pod gołym niebiem. Burmistrz oraz MGOK i MOSiR w Sędziszowie Małopolskiem zapraszają na kino plenerowe.

Początek o godzinie 21.30. Wstęp bezpłatny.

plakat MGOK

zdjęcie główne przykładowe PIXABAY

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x