Orech promocje

ŚWIADKOWIE UNIEMOŻLIWILI JAZDĘ PIJANEMU KIEROWCY VOLVO

Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 49-latkowi, który w stanie nietrzeźwości, kierował volvo. Mężczyzna został ujęty przez świadków, którzy odebrali mu kluczyki od pojazdu, kiedy ten zaparkował auto przed jednym ze sklepów. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Postawą godną naśladowania wykazali się dwaj mężczyźni, którzy w środę, przed godz. 19, na ul. Udzieli w Ropczycach, uniemożliwili dalszą jazdę pijanemu kierowcy. Świadkowie wykonujący w tym rejonie prace budowlane, zwrócili uwagę na kierującego volvo, który zatrzymał się przy jednym ze sklepów. Kiedy mężczyzna wysiadł z auta, jego zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Jeden ze świadków podszedł do niego, a kiedy wyczuł alkohol, wyciągnął kluczyki ze stacyjki i o zaistniałym zdarzeniu powiadomił policjantów.

Okazało się, że pojazdem kierował 49-letni mieszkaniec Ropczyc. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości, mężczyzna wkrótce poniesie odpowiedzialność przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Źródło KPP Ropczyce

2 komentarze na temat “ŚWIADKOWIE UNIEMOŻLIWILI JAZDĘ PIJANEMU KIEROWCY VOLVO

 • 8 czerwca 2022 o 17:29
  Permalink

  o ciekawy temat a moze ktos znajomy z rodziny lub kolega i sprawy nie nagłasniaja mysle za jak by to był “zwykły” Kowalski to by juz było głosno

  Odpowiedz
 • 8 czerwca 2022 o 13:47
  Permalink

  Może napiszcie, kto uciekał policji przez centrum miasta 7 czerwca, łamiąc wszystkie przepisy. Chyba że ten pirat ma immunitet?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *