Orech promocje

Uwaga! Od poniedziałku zamknięta droga powiatowa

Od 13 czerwca będą utrudnienia na drodze powiatowej Sędziszów Małopolski – Zagorzyce – Wielopole Skrzyńskie. Starostwo Powiatowe w Ropczycach rozpoczyna realizację nowej inwestycji w związku z tym konieczne jest zamknięcie odcinka drogi powiatowej. Szczegółowy komunikat starostwa i mapa objazdu poniżej.

Starostwo Powiatowe w Ropczycach informuje, iż w związku z realizowaną obecnie inwestycją pn. „Rozbudowa i przebudowa drogi powiatowej Nr 1342R Sędziszów Małopolski – Zagorzyce – Wielopole Skrzyńskie w m. Góra Ropczycka, Zagorzyce i Szkodna” od dnia 13 czerwca br. do czasu zakończenia robót nastąpi zamknięcie odcinka drogi powiatowej Nr 1342R Sędziszów Małopolski – Zagorzyce – Wielopole od skrzyżowania z drogą powiatową Nr 1341R Zagorzyce – Bystrzyca do miejscowości Szkodna.

Ruch będzie odbywał się wyznaczonym objazdem następującymi drogami (zgodnie z załącznikiem graficznym): • drogą krajową nr 94, • drogą powiatową nr 1343R Gnojnica – Broniszów, • drogą powiatową nr 1327R Broniszów – Szkodna. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w związku ze zmienioną organizacją ruchu. Przepraszamy za czasowe utrudnienia.

źródło Starostwo Powiatowe w Ropczycach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *