Orech promocje

Konkurs na najpiękniejszy ogród w Sędziszowie Młp.

Sędziszowski Klub Seniora ogłosił konkurs na najpiękniejszą działkę, ogród lub balkon. Będą mogli wziąć w nim udział wszyscy seniorzy z Gminy Sędziszów Małopolski.
Jaka jest idea konkursu?

Praca przy uprawie roślin sprawia dużą satysfakcję. Praca w ogrodzie obniża stres. Pracując poprawiamy kondycję fizyczną, dotleniamy organizm, co zapobiega udarom czy zawałom serca. – wylicza w materiale Telewizji Miejskiej Sędziszów prowadząca Klub Seniora, Pani Elżbieta Bajor.

Jak również dowiadujemy się od organizatora, konkurs ma na celu zaprezentowanie swoich roślin, kreatywności seniorów, jak również integrację z innymi pasjonatami ogrodnictwa. Nie chodzi o drogie ogrody, ale o klimatyczne miejsca gdzie można się zrelaksować. Warto potraktować konkurs jako dobrą zabawę – podkreślają organizatorzy.

Co trzeba zrobić?

By wziąć udział w tym konkursie, trzeba zrobić zdjęcie swojej działki, ogrodu czy balkonu i dostarczyć do siedziby Klubu Seniora w terminie do 25 sierpnia 2022. Konkurs planowo zostanie rozstrzygnięty 26 sierpnia. Dzięki sponsorowi konkursu, przewidziane są atrakcyjne nagrody i wyróżnienia.

zdjęcie przykładowe pixabay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *