Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Święto Pierogów w Będziemyślu zakończone „z przytupem”

31 lipca 2022 w Będziemyślu odbył się piknik rodzinny pod bardzo wdzięczną i smaczną nazwą: Święto Pierogów. Zorganizowanym atrakcjom nie było końca.
Zabawy dla najmłodszych i nie tylko

Impreza rozpoczęła się w niedzielne popołudnie o godzinie 14:00. Od samego początku dzieci świetnie się bawiły na placu zabaw i dmuchanych zjeżdżalniach, na które to wstęp był bezpłatny.

Poza tym można było uczestniczyć w jeździe zaprzęgiem konnym, a także podziwiać pokaz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z udziałem OSP Będziemyśl. Na tym jednak organizatorzy nie poprzestali.

Występy, konkursy i smaczne potrawy

Podczas wydarzenia można było również obejrzeć występy uczniów Szkoły Podstawowej w Będziemyślu oraz popularnej Grupy Akrobatycznej TRIO KET, która to wzięła udział w finale znanego programu telewizyjnego MAM TALENT (Pisaliśmy o tym TUTAJ).

Ponadto wśród konkursów z nagrodami znalazł się turniej na gospodarza i gospodyni roku 2022 i mistrzostwa świata w lepieniu pierogów przez mężczyzn na czas.

Dopełnieniem imprezy była możliwość skosztowania pierogów, zjedzenia czegoś ze słodkiego stołu, wypicia piwa z beczki oraz posmakowania potraw z grilla. Mocnym muzycznym akcentem wieczoru była zabawa pod gwiazdami, poprowadzona przez DJ-a. Wstęp na wydarzenie nie był płatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *