Orech promocje

Kierowca bmw miał ponad 2 promile

Kierowca bmw nie zapanował nad pojazdem i wypadł z drogi. Alkomat wykazał w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. 26-latek już stracił prawo jazdy. Wkrótce poniesie także odpowiedzialność przed sądem.

W sobotę po godz. 1 w nocy, ropczyccy policjanci zostali poinformowani, że na ul. Zielonej w Ropczycach, kierujący bmw wjechał do rowu. Na miejscu, funkcjonariusze zastali opisany pojazd stojący na poboczu drogi. W środku siedział młody mężczyzna. Badanie alkomatem wykazało, ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Mężczyzna początkowo zaprzeczał, że to on kierował bmw, jednak w trakcie dalszych czynności przyznał, że kierując pojazdem, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. 26-latek został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Apelujemy! Nietrzeźwi kierowcy to realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pamiętaj, że prowadząc pojazd pod wpływem alkoholu, stanowisz zagrożenie dla życia i zdrowia własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego.

źródło materiału KPP Ropczyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *