Wiadomości

Poświęcenie nowego wozu OSP Brzeziny

W minioną niedzielę 2 października 2022 roku miała miejsce uroczystość poświęcenia nowego samochodu ratowniczo – gaśniczego Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach.

Bogu na chwałę…

Uroczystość rozpoczęła zbiórka druhów i gości przy remizie OSP. Następnie zorganizowano przemarsz do Kościoła pw. Św. Mikołaja w Brzezinach, gdzie została odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji Strażaków. Tuż po niej, na parkingu przy kościele, miało miejsce poświęcenie nowego samochodu marki Volvo przez Księży Leopolda Kordasa, Mariusza Siniaka i Józefa Kłosowskiego.

Ludziom na ratunek

Wśród zaproszonych byli: związani z powiatem Posłowie i Senatorowie RP, wielu przedstawicieli władz lokalnych, reprezentanci instytucji oświaty, a także zaprzyjaźnione jednostki OSP i służb mundurowych. Dowódcą uroczystości był Starszy Kapitan Krzysztof Bajger.

Licznie zebrani goście gratulowali strażakom nowego auta i dziękowali za trud pielęgnowania tradycji strażackich oraz bezinteresowną pomoc ludziom jej potrzebującym. Następnie zaprezentowano nowy pojazd przy dźwiękach instrumentów Orkiestry Dętej OSP Brzeziny.

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Lewak z sielca
Lewak z sielca
3 lata temu

Pięknie
Będzie sam teraz jeździł

Autonomiczne wozy strażackie
Made in probostwo

Ale macie tam jazde 😂😂😂😂

1
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x