Orzech promocje

UWAGA! Zamknięty odcinek drogi powiatowej

Starostwo Powiatowej wydało komunikat o utrudnieniach w ruchu z powodu przebudowy drogi powiatowej Ropczyce-Gnojnica. Poniżej treść komunikatu i mapa objazdów.

Powiat Ropczycko – Sędziszowski przypomina, iż w ramach realizacji kolejnego z etapów zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1360R Ropczyce – Gnojnica wraz z leżącymi w jej ciągu ulicami Ogrodnicza i Leśną w m. Ropczyce” czasowemu wyłączeniu z ruchu uległ odcinek ulicy powiatowej Nr 1360 R Leśnej od skrzyżowania z ulicą Witosa w kierunku ulicy Ogrodniczej zgodnie z powyższym schematem.

Objazd odbywa się ulicami Ogrodniczą, Mickiewicza, Witosa oraz pozostałą częścią ulicy Leśnej w kierunku ulicy Borki Chechelskie i Gnojnicy.

Kierujący proszeni są o dostosowanie się do zamieszczonego oznakowania i zachowania szczególnej ostrożności, za powstałe utrudnienia Zarządca drogi serdecznie przeprasza.

Jeden komentarz na temat “UWAGA! Zamknięty odcinek drogi powiatowej

  • 3 października 2022 o 18:25
    Permalink

    Ale objazd. Na skrzyżowaniu ulicy Leśnej przy Lewiatanie są takie dziury że ledwo można tam przejechać. A jeszcze jak ktoś ma dłuższe auto to już tragedia. Ogarnijcie się z tymi remontami dróg bo narazie to jest jedna masakra na leśnej a druga w Zagorzycach.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *