Orzech promocje

W odwiedzinach u trojaczków

13 czerwca 2022 roku urodziły się trojaczki, których rodzice mieszkają na terenie Gminy Ropczyce. O wydarzeniu pisaliśmy już tutaj.

Nowi mieszakańcy gminy to Gabriel, Nataniel i Dawid. 27 października burmistrz Bolesław Bujak wraz z kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Iwoną Kozubowską odwiedzili trojaczki i szczęśliwych rodziców. W imieniu samorządu przekazali oni jednorazowe wsparcie i prezenty. Według uchwały, którą podjęto w sierpniu, trojaczkom przysługuje świadczenie w wysokości 2 tysiące złotych na jedno dziecko.

Burmistrz i Kierownik MGOPS złożyli dzieciom i rodzicom życzenia w imieniu całej gminy.

Jeden komentarz na temat “W odwiedzinach u trojaczków

  • 30 października 2022 o 20:28
    Permalink

    Gratulacje dla szczęśliwych rodziców, dużo siły i zdrowia dla wszystkich. Miło mieć w sąsiedztwie taką rodzinkę – będzie z kim w piłkę grać 🙂
    Jeśli chodzi o Pana Bujaka to tylko przypomnę, że w roku 20 grudnia 2019, przyjęto uchwałę uchylającą program “Karta Rodziny Wielodzietnej 3+” na terenie gminy – za uchyleniem 12 radnych z opcji Pana Burmistrza. Pan Bujak dzięki temu zaoszczędzić miał na rok około 60 tyś. PLN, ale z drugiej strony co roku idzie 50 tyś. na utrzymanie “Mustanga” Pana radnego Rachwała – myślę, że za ten ruch zwierzątka będą wdzięczne przy urnach, rodziny wielodzietne też.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *