Orech promocje

FUNKCJONARIUSZE SZUKAJĄ WŁAŚCICIELA ZNALEZIONYCH PIENIĘDZY

Postawą godną naśladowania wykazał się mężczyzna, który znalazł pieniądze i przyniósł je na Policję. Teraz funkcjonariusze szukają osoby, która zgubiła gotówkę w rejonie jednego z bankomatów w Ropczycach. Osoba, która zgłosi się po pieniądze, zobowiązana jest podać kwotę oraz szczegóły pozwalające potwierdzić, że to do niej należą.

Kilka dni temu, do Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zgłosił się mężczyzna, który znalazł gotówkę przy jednym z bankomatów w Ropczycach. Zwrócił się również do policjantów, aby ustalili właściciela gotówki i przekazali mu odnalezione pieniądze. Podjęte w tej sprawie czynności nie doprowadziły do odnalezienia ich właściciela, dlatego też funkcjonariusze proszą osobę, która zgubiła pieniądze, aby zgłosiła się do ropczyckiej komendy.

Informacji na ten temat udziela dzielnicowy asp. sztab. PAWEŁ BARAN tel. 47 8224 345 lub 571 203 279. Właściciel musi podać kwotę, która została zgubiona oraz szczegóły, które potwierdzą, że pieniądze są jego własnością.

Znalazcy dziękujemy za wykazanie się postawą godną naśladowania.

źródło materiału KPP Ropczyce

Jeden komentarz na temat “FUNKCJONARIUSZE SZUKAJĄ WŁAŚCICIELA ZNALEZIONYCH PIENIĘDZY

  • 23 listopada 2022 o 19:31
    Permalink

    Policja powinna przekazać te pieniądze do biura rzeczy znalezionych (jest takie w Ropczycach w Starostwie ) o ile było to więcej niż 100 zł, znalazca powinien tam wypełnić zgłoszenie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *