Orech promocje

Aniołek Bożonarodzeniowy – wyniki konkursu

20 grudnia w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników konkursu „Aniołek Bożonarodzeniowy” skierowanego do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z Gminy Sędziszów Małopolski.

Komisja w składzie: Maria Grodecka, Katarzyny Hagdej, Joanna Stec i Wioletta Czapka oceniła 200 prac złożonych do konkursu i przyznała nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych.

W kategorii 0-III klasa nagrodę główną otrzymał Gabriel Róg z I klasy Szkoły Podstawowej Nr 5 w Sędziszowie Małopolskim, natomiast w kategorii IV-VI klasa pierwszą nagrodę zdobyła Hanna Wszołek z V klasy Szkoły Podstawowej Nr 3 w Sędziszowie Małopolskim.

W kategorii VII-VIII klasa Komisja postanowiła przyznać Nagrodę Specjalną Mirosławie Szymańskiej z VIII klasy Szkoły Podstawowej Nr 5 w Sędziszowie Małopolskim, a pierwsze miejsce zdobyła Aleksandra Szozda z Szkoły Podstawowej w Klęczanach.

Laureaci konkursu odebrali nagrody w obecności zaproszonych gości oraz publiczności. Uroczystość zakończyła się podziękowaniami dla wszystkich uczestników, rodziców oraz nauczycieli za udział i zaangażowanie w konkurs.

Organizatorzy konkursu dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i gratulują laureatom.

Źródło zdjęć: Telewizja Sędziszów Małopolski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *