Orzech promocje

Jaś z Gnojnicy pilnie potrzebuje operacji serduszka

Jaś Guzik z Gnojnicy pilnie potrzebuje operacji serca. Stan serca chłopca pogarsza się w zastraszającym tempie. Operacja musi sie odbyć jak najszybciej.

W tej chwili rodzice razem z fundacją czekają na kwalifikację z kliniki w Linz, jednak muszą być gotowi na wpłatę depozytu. Dlatego zbiórkę rozpoczyna się już teraz. Nie ma chwili do stracenia.

RATUJEMY UMIERAJĄCE SERCE. Link do zbiórki poniżej.

www.nadziejadladzieci.pl/jasiek

Kilka słów o małym Jasiu ze strony fundacji:

U Jasia zaraz po urodzeniu lekarze wykryli wadę serca – stenozę aortalną. Maluch od razu został przetransportowany z Rzeszowa do szpitala w Krakowskim Prokocimiu, gdzie przeprowadzono zabieg cewnikowania serca z plastyką balonową. Niestety w 4 miesiącu konieczne było przeprowadzenie operacji komisurotomii, czyli nacięcia płatka zastawki. Mimo, iż Jasiek szybko odzyskał siły to już wtedy wiedzieliśmy, że to nie ostatnia operacja naszego synka. Teraz nasz 2,5-letni szkrab potrzebuje kolejnej interwencji kardiochirurgicznej.
Choroba bardzo szybko ponownie dała się we znaki. Jego małe serduszko słabnie w zastraszającym tempie. Ma bardzo słabą tolerancję wysiłku.
Po chwili zabawy z siostrą patrzy na mnie smutnym wzrokiem mówiąc: ,,Mamusiu nie dam rady. Nie mam siły na bieganie, ani zabawę”. Jesteśmy przerażeni, dlatego już teraz razem z fundacją poszukujemy leczenia za granicą.

Powstała również grupa z licytacjami, aby zebrać na operację Jasia – TUTAJ LINK. – Zapraszamy.

2 komentarze na temat “Jaś z Gnojnicy pilnie potrzebuje operacji serduszka

  • 11 grudnia 2022 o 18:53
    Permalink

    Wiem co to znaczy.Moj wnuk ma 5 miesięcy dziś i przeszedl juz 3 operacje na otwartym sercu plus cewnikowanie.Rodzice czekają aż nadejdzie moment kiedy bęďą mogli wrócić z nim do domu.Rodzina zdrowa – pierwsze dzieciątko.Dlaczego?Pytanie powraca jak bumerang.Odpowiedzi brak.Zdrowka zyczę temu 2,5 letniemu Jasiowi.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *