Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Jaś z Gnojnicy pilnie potrzebuje operacji serduszka

Jaś Guzik z Gnojnicy pilnie potrzebuje operacji serca. Stan serca chłopca pogarsza się w zastraszającym tempie. Operacja musi sie odbyć jak najszybciej.

W tej chwili rodzice razem z fundacją czekają na kwalifikację z kliniki w Linz, jednak muszą być gotowi na wpłatę depozytu. Dlatego zbiórkę rozpoczyna się już teraz. Nie ma chwili do stracenia.

RATUJEMY UMIERAJĄCE SERCE. Link do zbiórki poniżej.

www.nadziejadladzieci.pl/jasiek

Kilka słów o małym Jasiu ze strony fundacji:

U Jasia zaraz po urodzeniu lekarze wykryli wadę serca – stenozę aortalną. Maluch od razu został przetransportowany z Rzeszowa do szpitala w Krakowskim Prokocimiu, gdzie przeprowadzono zabieg cewnikowania serca z plastyką balonową. Niestety w 4 miesiącu konieczne było przeprowadzenie operacji komisurotomii, czyli nacięcia płatka zastawki. Mimo, iż Jasiek szybko odzyskał siły to już wtedy wiedzieliśmy, że to nie ostatnia operacja naszego synka. Teraz nasz 2,5-letni szkrab potrzebuje kolejnej interwencji kardiochirurgicznej.
Choroba bardzo szybko ponownie dała się we znaki. Jego małe serduszko słabnie w zastraszającym tempie. Ma bardzo słabą tolerancję wysiłku.
Po chwili zabawy z siostrą patrzy na mnie smutnym wzrokiem mówiąc: ,,Mamusiu nie dam rady. Nie mam siły na bieganie, ani zabawę”. Jesteśmy przerażeni, dlatego już teraz razem z fundacją poszukujemy leczenia za granicą.

Powstała również grupa z licytacjami, aby zebrać na operację Jasia – TUTAJ LINK. – Zapraszamy.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Będzie dobrze ❤

Serafin
Serafin
1 rok temu

Wiem co to znaczy.Moj wnuk ma 5 miesięcy dziś i przeszedl juz 3 operacje na otwartym sercu plus cewnikowanie.Rodzice czekają aż nadejdzie moment kiedy bęďą mogli wrócić z nim do domu.Rodzina zdrowa – pierwsze dzieciątko.Dlaczego?Pytanie powraca jak bumerang.Odpowiedzi brak.Zdrowka zyczę temu 2,5 letniemu Jasiowi.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x