Rekreacja

Laureaci świątecznego konkursu nagrodzeni

28 grudnia 2022 roku w CKiB w Kamionce odbyło się wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym w Gminnym Konkursie Świątecznym na „Szopkę Bożonarodzeniową”.

Nagrodzona młodzież z terenu Gminy Ostrów otrzymała nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Uroczystego wręczenia dokonali Wójt Gmina Ostrów Grzegorz Ożóg oraz Dyrektor CKiB Gminy Ostrów.

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x