Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Można obejrzeć piękne świąteczne iluminacje i przy okazji wesprzeć zbiórki chorych dzieci – gdzie jest takie miejsce?

Już po raz kolejny rodzina Państwa Kluk z miejscowości Ocieka w Gmina Ostrów przygotowała piękną świąteczną iluminację swojego domu. Każdy może za darmo podziwiać niesamowite dekoracje. Zainteresowanie jest tak duże, że właściciele postanowili wykorzystać to w dobrym celu.

O iluminacjach pisalismy też w zeszłym roku TUTAJ. Rodzina Państwa Kluk chce przy okazji wesprzeć zbiórki charytatywne. ,,Wejście jest za darmo dla każdego, po prostu kto ma chęć i chce pomóc jest wielka skarbona i chodzimy również ze skarbonkami. W tamtym roku zebraliśmy ponad 17 tysięcy dla Kacperka – nie liczyliśmy naprawdę na taki odzew. Akcja rusza 24 grudnia i trwa do lutego. Chodzimy przebrani ze skarbonkami – na przykład za Mikołaja, Mikołajkę czy misie – i przy okazji cukierki dla najmłodszych roznosimy. Jest wesoła i świąteczna atmosfera” – podkreślają członkowie rodziny.

W zeszłym roku było już ponad 50 tysięcy światełek, a w tym roku będzie jeszcze więcej.

W tym roku rodzina chciała zbierać pieniążki na leczenie Jakuba i Macieja. Jednak gdy dowiedzieli się o chorym Jasiu z Gnojnicy postanowili zbierać też dla niego. Dochód ze zbiórki zostanie podzielony. Poniżej kilka informacji na temat zbiórki od organizatorów.

„Ramię w ramię – bracia walczą o lepsze jutro. Pomóżmy!” Jakub choruje na ciężką rzekomoporaźną miastenię, miopatię, acydurię 3-metyloglutakonową, zaburzenia pracy mięśni, insulinoodporność i niepełnosprawność intelektualną w stopniu lekkim. U Macieja wykryto autyzm atypowy i zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD).

Jaś choruję na śmiertelną wadę serca- stenozę aortalną. Podsumowując jego serduszko pogarsza się z dnia na dzień.

Trzy szczere uśmiechy od ucha do ucha, trzech cudownych chłopców! Czy to nie brzmi pięknie?

Kilka informacji na temat zbiórki

CZAS ZBIÓRKI: od 24 grudnia do 20 stycznia.

MIEJSCE ZBIÓRKI: OCIEKA 158 (na mapach Google).

Działamy legalnie z fundacją „Serca dla Maluszka” i ,,Espero – Nadzieja dla Dzieci”. Pieniążki zbieramy do oznakowanych skarbonek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *