Orzech promocje

Problemy z oświetleniem w Gminie Sędziszów Małopolski – samorząd wydał oświadczenie

Mieszkańcy Gminy Sędziszów Małopolski zgłaszali problemy z oświetleniem ulicznym. Pojawiały się sygnały, że w niektórych miejscowościach w godzinach porannych latarnie się nie świecą. Samorząd w związku z tym przygotował informację wyjaśniającą dla mieszkańców.

Szanowni Mieszkańcy, Urząd Miejski w Sędziszowie Małopolskim informuje, że obecnie trwają prace nad aktualizacją harmonogramu czasu oświetlenia dróg na terenie całej gminy i synchronizacją tego sytemu. W związku z tym mogą się zdarzać błędy i chwilowe usterki w prawidłowym funkcjonowaniu oświetlenia, dlatego prosimy mieszkańców o wyrozumiałość, jak również zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości, które będą na bieżąco usuwane.

Docelowo oświetlenie głównego ciągu komunikacyjnego miasta tj. od Hotelu Ines do Majstra wyłączane będzie o godz. 1.00, a pozostała część miasta o godz. 23.30. Natomiast sołectwa i osiedla o godz. 23.00. Z kolei oświetlenie w najbliższym otoczeniu Ratusza będzie całonocne.
Jeżeli chodzi o oświetlenie poranne, z działaniem którego problemy zgłaszają mieszkańcy, to  pragniemy poinformować, że docelowo będzie ono funkcjonowało na terenie całej gminy.  
Aktualne problemy z oświetleniem w godzinach porannych w niektórych sołectwach i osiedlach to efekt przeprowadzanych prac  związanych z aktualizacją harmonogramu czasu oświetlenia dróg, które przeprowadza PGE Dystrybucja. Usuwanie usterek i błędów może potrwać do końca przyszłego tygodnia. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

źródło tekstu UM w Sędziszowie Małopolskim

zdjęcie przykładowe pixabay

Jeden komentarz na temat “Problemy z oświetleniem w Gminie Sędziszów Małopolski – samorząd wydał oświadczenie

  • 3 grudnia 2022 o 09:29
    Permalink

    Niech się dłużej świeci oświetlenie świąteczne i wincy go jeszcze

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *