Wiadomości

Strażacy z OSP Granice zapraszają na powitanie nowego samochodu

Dziś, tj. 29 grudnia około godziny 18.30 pod remizę na osiedlu Ropczyce Granice dotrze długo wyczekiwany pojazd.

Strażacy zapraszają wszystkich chętnych – mieszkańców, sympatyków, druhów z innych jednostek – na małe powitanie i oglądnięcie nowego samochodu ratowniczo gaśnieczego. O samochodzie dla OSP Ropczyce Granice pisaliśmy TUTAJ. Udało się go zakupić dzięki środkom z Gminy Ropczyce i dotacji z MSWiA.

zdjęcie OSP Ropczyce Granice

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x