Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

17-latek znieważył policjantów i uszkodził radiowóz

Podczas interwencji w Sędziszowie Małopolskim, 17-latek naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy i ich znieważył. Mężczyzna uszkodził także radiowóz. Agresor został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Do zdarzenia doszło w piątek, w Sędziszowie Małopolskim. Po godz. 23, policjanci otrzymali zgłoszenie, że na parkingu, na ul. Klasztornej, młody mężczyzna uszkodził klamkę w pojeździe. W rozmowie ze zgłaszającym funkcjonariusze ustalili, że sprawcą tego czynu jest jego znajomy, który oddalił się z miejsca zdarzenia. W trakcie przeprowadzanej interwencji mężczyzna powrócił.

Podczas legitymowania zachowywał się wobec mundurowych arogancko i wulgarnie. W pewnym momencie kopnął funkcjonariusza i radiowóz, powodując jego uszkodzenie. Mężczyzna cały czas groził interweniującym funkcjonariuszom. Agresorem okazał się 17-letni mieszkaniec miejscowości Szkodna. W związku z popełnionymi przestępstwami mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

17-latek usłyszał m.in. zarzut znieważania i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Nie uniknie także odpowiedzialności za uszkodzenie mienia.

Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Wobec mieszkańca miejscowości Szkodna prokurator zastosował policyjny dozór.

7 komentarzy na temat “17-latek znieważył policjantów i uszkodził radiowóz

 • 13 stycznia 2023 o 20:03
  Permalink

  Ja nie mieszkam w Sędziszowie a wiem, że do ogarnięcia w mieście są dwa rejony: parking pod wiaduktem obok dworca PKP i parking przy Skrzynczynie i teren obok tego bajora. Dwa miejsca a policja nie potrafi nic z tym zrobić.

  Odpowiedz
 • 13 stycznia 2023 o 16:08
  Permalink

  za klasztorem koło cmentarza
  Idealne miejsce pod imprezy wieczorne a za ogrodzeniem cmentarz i ludzie przyjeżdzają sie pomodlić wieczorem nad grobem bliskich

  Odpowiedz
 • 12 stycznia 2023 o 14:43
  Permalink

  A gdzie jest ulica klasztorna ?
  Z ciekawości pytam

  Odpowiedz
 • 10 stycznia 2023 o 19:01
  Permalink

  tam prawie codziennie sa takie imprezy szczególnie piatek sobota ale policja tego nie chce widziec ale moze taraz w koncu przejrzy na oczy

  Odpowiedz
 • 10 stycznia 2023 o 15:35
  Permalink

  może w końcu Policja zainteresuje się tym miejscem co tam się dzieje wieczorami

  Odpowiedz
  • 13 stycznia 2023 o 18:44
   Permalink

   I drugie miejsce z notorycznie rozwijanymi butelkami i nocnymi libacjami – pod wiaduktem, przy dworcu PKP w Sędziszowie Małopolskim.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *