Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

W Ropczycach funkcjonuje bezpłatny Lokalny Punkt Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem

Czujesz się pokrzywdzony przestępstwem? Doświadczyłeś przemocy domowej? Otrzymujesz groźby karalne? A może ktoś z twoich bliskich doświadczył jakiejś formy przemocy? Czy wiesz, że możesz otrzymać bezpłatną pomoc prawną, psychologiczną, materialną w Ropczycach?
Pomoc dla osób pokrzywdzonych przestępstwem w Ropczycach.

Lokalny Punkt Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem, którego dysponentem jest Ministerstwo Sprawiedliwości zaprasza wszystkie osoby z Ropczyc i okolic, które czują się pokrzywdzone przestępstwem w wyniku przemocy domowej, niealimentacji, przestępstwa seksualnego, pobicia, kradzieży, przywłaszczenia, nękania, gróźb karalnych, wypadku komunikacyjnego, lichwy i innych przestępstw. W Lokalnym Punkcie udzielana jest pomocy prawna, psychologiczna i materialna.  Pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem udzielana jest bezpłatnie.

Gdzie znajduje się to miejsce?

Lokalny Punkt Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem znajduje się w budynku Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie na ul. Konopnickiej 3 w Ropczycach. Pokój 310 tel. 698 896 161. Czynny jest w środy i czwartki w godzinach  9.00-14.00.

Poniżej plakaty prezentujące szczegółowo działalność Punktu Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *