Rekreacja

Zapusty i tańce w Gminie Ostrów

20 lutego w sali wielofunkcyjnej w Centrum Kultury i Bibliotek w Kamionce odbyło się spotkanie zapustowe. W imprezie karnawałowej udział wzięli Seniorzy z Klubu Seniora działającego w Ostrowie oraz Klub Aktywnych z Kamionki.

Spotkanie było świetną okazją do przypomnienia dawnych tradycji oraz integracji obu Klubów z Gminy Ostrów. Wszyscy goście bardzo dobrze się bawili.

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x