Orech promocje

Poszukiwani w rękach ropczyckich policjantów

Policjanci z wydziału kryminalnego ropczyckiej komendy zatrzymali dwie osoby poszukiwane listami gończymi. 36-latka została skazana za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego, a 52-latek za przestępstwo narkotykowe. Kobieta trafiła do zakładu karnego na dwa miesiące, natomiast jej znajomy spędzi tam najbliższe cztery miesiące.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach prowadzili czynności mające na celu zatrzymanie 36-letniej mieszkanki Ropczyc. Kobieta była poszukiwana na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Ropczycach. Miała do odbycia karę dwóch miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Wczoraj, mundurowi uzyskali informacje, że była ona widziana w towarzystwie mężczyzny, na jednej z ropczyckich ulic. Funkcjonariusze potwierdzili tę informację. 36-latka została zatrzymana.

Jak się okazało towarzyszący jej 52-latek również był poszukiwany. List gończy za mężczyzną został wydany przez Sąd Rejonowy Wrocław – Krzyków. Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwa narkotykowe. On także został zatrzymany. Teraz mieszkaniec Rzeszowa najbliższe cztery miesiące spędzi w zakładzie karnym.

źródło KPP Ropczyce

zdjęcie przykładowe pixabay

Jeden komentarz na temat “Poszukiwani w rękach ropczyckich policjantów

 • 23 marca 2023 o 18:54
  Permalink

  Spektakularna akcja policji , brawo

  Spytam jedynie
  Czy jakby policja nie dostał informacji to ….

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *