Orzech promocje

PILNE! Zaginął Mieszkaniec DPS Ruda. Prosimy o Pomoc

EDIT: MĘŻCZYZNA ZOSTAŁ ODNALEZIONY, ŻYJE – dziękujemy za pomoc, więcej TUTAJ

Policja oraz straż pożarna prowadzą poszukiwania 80-letniego mieszkańca Domu Pomocy Społecznej (DPS) Ruda, który zaginął dzisiaj w godzinach popołudniowych. Akcja poszukiwawcza rozpoczęła się około godziny 16:00, ale do tej pory nie udało się odnaleźć zaginionego.

Zaginiony mężczyzna nazywa się Stanisław i w momencie zaginięcia miał na sobie czarną bluzę oraz czarny dres. Ze względu na jego wiek oraz możliwe problemy zdrowotne, kontakt z nim może być utrudniony. To dodatkowo komplikuje poszukiwania.

Policja apeluje do wszystkich mieszkańców i osób, które przebywają w okolicach DPS Ruda czy też miejscowości Kamionka, Cierpisz, o zachowanie szczególnej czujności. „Ktokolwiek widział mężczyznę, bądź wie, gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z ropczycką policją lub strażą pożarną” – informują funkcjonariusze.

Strażacy i policjanci przeszukują okoliczne tereny oraz analizują nagrania z monitoringu, aby znaleźć jakikolwiek trop prowadzący do zaginionego. Mieszkańcy oraz osoby, które znajdują się w okolicy, są zachęcani do przeglądania własnych kamer monitoringu oraz sprawdzania miejsc, w których Stanisław mógł się schronić.

Każda informacja może być kluczowa w tej sprawie, dlatego prosimy o pomoc wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat zaginionego. W przypadku zauważenia mężczyzny o podanym wyglądzie prosimy o niezwłoczny kontakt z odpowiednimi służbami.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dorota
Dorota
2 miesięcy temu

LUDZIE byłam świadkiem znalezienia tego Pana. Musiał przeleżeć całą noc na trawie. Byłam u Pani dyrektor tego DPS-u. Zbyla mnie jak jej powiedziałam że zgłoszę sprawę do Uwagi TVN. Potem wysłała na miejsce zdarzenia na przeszpiegi dwie kobiety z dps-u. Pewnie się wystraszyła że może za to pójść siedzieć bo to było zagrożenie życia I zdrowia tego Pana.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x