Orzech promocje

Bo rodzina jest najważniejsza – Festyn Rodzinny w Skrzyszowie

W niedzielę 16 czerwca, w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Skrzyszowie odbył się XVII Festyn Rodzinny.

Tradycyjnie uroczystym przemarszem mażoretek z zespołu Anturja został rozpoczęty XVII festyn rodzinny. Dyrektor Andrzej Ziajor przywitał zebranych. Na scenie zaprezntowali się uczniowie i zaproszone zespoły.

Wszyscy mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji, a było ich całkiem sporo w tym roku: przejażdżki konne, strzelanie z łuków i pistoletów, limuzyna hummer, dmuchańce, zjeżdżalnie, basen z łódkami i walcami, ściana wspinaczkowa, foto lustro, samochody strażackie, quady i malowanie twarzy. Oczywiście na zabrakło także loterii fantowej. Dzieci i rodziców do wspólnych zabaw w różnych konkurencjach zachęcali animatorzy.

Podczas festynu można było skosztować kiełbaskę z grilla, hod-dogi, hamburgery, frytki, a także przeróżnych słodkości w formie „słodkiego stołu” przygotowanych przez rodziców. Nad bezpieczeństwem i koordynacją festynu czuwali nauczyciele i pracownicy szkoły.

XVII festyn rodzinny w Skrzyszowie zjednoczył lokalną społeczność. Połączył dzieci i rodziców przy wspólnej zabawie dając wszystkim wiele radości i wzruszeń. Cały festyn cieszył się dużym zainteresowaniem i przebiegał w miłej i życzliwej atmosferze, mimo kapryśnej pogody.

zdjęcia SP w Skrzyszowie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x