Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Debata o bezpieczeństwie i zagrożeniach na Osiedlu Młodych

W Sędziszowie Małopolskim odbyła się ewaluacyjna debata społeczna z mieszkańcami Osiedla Młodych pn. “Bezpieczne osiedle, bezpieczni mieszkańcy”. Celem spotkania było zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniem bezpieczeństwa mieszkańców oraz podjęcia działań prewencyjnych przez policję.

Bezpieczeństwo mieszkańców Osiedla Młodych było tematem przewodnim debaty pn. „Bezpieczne osiedle, bezpieczni mieszkańcy”, która odbyła się w piątek w Sędziszowie Małopolskim. Podczas spotkania policjanci przybliżyli działanie “Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

Mundurowi omówili także, jak nie zostać oszukanym w internecie, jak również przekazali informację, w jaki sposób zwiększyć bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania oraz podczas zbliżających się wakacji. Policjanci podsumowali także działania jakie zostały podjęte w przeciągu roku od debaty inicjującej.

Na zakończenie, w otwartej dyskusji, mieszkańcy zgłaszali problemy, jakie zauważają w ich miejscu zamieszkania oraz rozmawiali o nich z mundurowymi. Debata została zakończona wypełnieniem ankiet przez uczestników, które pozwolą funkcjonariuszom lepiej zdiagnozować i wyeliminować występujące zagrożenia.

źródło KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Niestety spotkania takie są bo muszą być a potem jest jak było. Na osiedlu jest problem z pijanymi większości wytaczającymi się z baru obok. Rozwalone butelki, uszkodzone auta lub inne elementy osiedla. Nocne śpiewy i wrzaski. Bijatyki też się zdarzają. Policja robi minimum a dzielnicowy jakby był za mgłą. Do momentu gdy nie będzie pełnego monitoringu ciężko będzie zaprowadzić porządek.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x