Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Już za kilka dni maraton rowerowy w Ropczycach – a dziś ostatni dzień promocyjnej oferty

AlkoActive Team oraz RRS SKŁADAK zapraszają na IX maraton rowerowy MTB Ropczyce 2024. Wydarzenie odbędzie się już 30 czerwca.

Zawody odbędą się na stadionie miejskim w Ropczycach, gdzie znajdzie się zarówno biuro zawodów, jak i start oraz meta. Uczestnicy będą mieli do wyboru dwie główne trasy:

  • Trasa RAPID: Idealna dla tych, którzy szukają szybkiego, lecz wymagającego wyzwania na dystansie 25-30 km.
  • Trasa ENDURO: Dla bardziej wytrzymałych kolarzy, gotowych na trasę o długości 50-60 km.

Dla najmłodszych zawodników, podobnie jak w zeszłym roku, przygotowano dwie trasy wokół stadionu, aby również mogli poczuć ducha rywalizacji i radość z jazdy.

Maraton MTB Ropczyce to nie tylko rywalizacja sportowa, ale także okazja do wspólnego spędzenia czasu w atmosferze pełnej atrakcji. Po zakończeniu wyścigów, wśród wszystkich uczestników, którzy ukończą trasę, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dzieci będą mogły korzystać z darmowych dmuchańców, a dorośli skosztować wyśmienitego piwa z Browaru Janczar oraz przysmaków z grilla serwowanych przez Pop-up BBQ.

Zapisy online w promocyjnej cenie możliwe są jeszcze dziś, ale będzie można zapisać się także w dniu zawodów. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x