Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

„Przystanek – Czas na Podkarpacką Młodzież! Edycja 2024-2026” – spotknie z samorządami uczniowskimi

13 czerwca 2024 roku, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach, odbyło się spotkanie informacyjne przedstawicieli samorządów szkolnych szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Spotkanie zorganizowane w ramach projektu „Przystanek – Czas na Podkarpacką Młodzież! Edycja 2024-2026” zostało przygotowane przez Fundację Misji Obywatelskiej.

Celem tego wydarzenia było zachęcenie młodzieży do udziału w konkursie dotacyjnym, w którym mogą zdobyć mikrodotacje w wysokości od 5 000 do 15 000 złotych. Fundusze te mają na celu wsparcie różnorodnych inicjatyw, wydarzeń oraz projektów społecznych, ekologicznych i kulturalnych.

Podkarpacie, będące regionem pełnym możliwości i dynamicznego rozwoju, stwarza młodym ludziom szansę na realizację ich pomysłów dzięki Rządowemu Programowi Fundusz Młodzieżowy.

W spotkaniu uczestniczyli Wicestarosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego – Jacek Róg oraz Zastępca Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego – Marek Pająk.

Spotkanie było nie tylko okazją do zapoznania się z możliwościami finansowania młodzieżowych projektów, ale także do wymiany pomysłów i nawiązania współpracy między młodymi liderami z różnych szkół. Dzięki takim inicjatywom, młodzież ma realną szansę na aktywne uczestnictwo w życiu społecznym i kulturalnym regionu, a także na rozwijanie swoich pasji i umiejętności.

zdjęcia Starostwo Powiatowe w Ropczycach

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x