Orzech promocje

Sukces uczniów z Niedźwiady na Mistrzostwach Polski

Podczas Mistrzostw Polski w wieloboju chłopcy z Niedźwiady niezwykłe umiejętności i determinację, poprawiając swoje rekordy życiowe. W wyniku ich wysiłków szkoła zdobyła zaszczytne szóste miejsce podczas Mistrzostw Polski. To osiągnięcie jest wynikiem ciężkiej pracy i zaangażowania całej drużyny.

Karol Ciołek, Szymon Ciołkosz, Kacper Drozd, Sebastian Stasik, Konrad Wajda i Mikołaj Wrona – to uczniowie Szkoły Podstawowej w Niedźwiadzie Dolnej.

Szczególne brawa należą się Konradowi Wajdzie, który zdobył tytuł Wicemistrza Polski w biegu na 60 metrów. Do złota zabrakło mu zaledwie 0.03 sekundy, co jest niezwykle imponującym wynikiem.

Karol Ciołek zajął szóste miejsce w klasyfikacji indywidualnej Mistrzostw Polski w czwórboju, poprawiając swoje wyniki w sprincie, rzucie piłeczką i biegu na 1000 metrów. Kacper Drozd uzyskał swój najlepszy czas w biegu na 60 metrów, jednak musiał wycofać się z rywalizacji po dwóch konkurencjach z powodu kontuzji.

Sebastian Stasik, Szymon Ciołkosz i Mikołaj Wrona również osiągnęli znakomite wyniki, zdobywając średnio po 30 punktów więcej niż w finale wojewódzkim. Ich wysiłek i determinacja zasługują na najwyższe uznanie.

W finale krajowym rywalizowały najlepsze szkoły z 12 województw, a łącznie 72 uczniów dało z siebie wszystko, by zdobyć tytuł mistrza. Większość konkurentów pochodziła ze szkół mistrzowskich o specjalizacji lekkoatletycznej, co czyni sukces chłopców z Niedźwiady jeszcze bardziej imponującym.

Gratulacje dla wszystkich uczestników i ich trenerów za wspaniałe wyniki i ciężką pracę, która przyniosła tak znaczący sukces. Oby ten sukces był inspiracją dla kolejnych pokoleń młodych sportowców.

zdjęcia SP w Niedźwiadzie Dolnej

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Gratulacje. Świadczy to o zaangażowaniu młodych mieszkańców Niedźwiady w zakresie sportu, dlatego trzeba jak najszybciej zbudować stadion.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x