Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Zakończono budowę chodnika przy drodze powiatowej w Nawsiu

W czerwcu 2024 roku zakończono prace nad zadaniem pn. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1337R Sędziszów Małopolski-Bystrzyca-Wielopole Skrzyńskie polegająca na budowie chodnika w m. Wielopole Skrzyńskie i Nawsie”.

Ta inwestycja przyniesie znaczną poprawę bezpieczeństwa i komfortu zarówno dla pieszych, jak i kierowców korzystających z tej trasy.

W ramach realizacji projektu wykonano budowę chodnika na długości 200 metrów. Dodatkowo poszerzono jezdnię, co przyczyni się do zwiększenia płynności ruchu i bezpieczeństwa na drodze. Istniejące przepusty pod koroną drogi zostały wymienione, a zjazdy odpowiednio przystosowane.

Prace obejmowały również wykonanie systemu odwodnienia wraz z umocnieniem skarp, co zapobiegnie zalewaniu drogi i przyczyni się do dłuższej trwałości infrastruktury. Dodatkowo, zadbano o elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz odpowiednie oznakowanie pionowe.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 532 874,63 zł, z czego dofinansowanie z Gminy Wielopole Skrzyńskie wyniosło 106 574,93 zł.

zdjęcia Starostwo Powiatowe

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x