Orzech promocje

Cyrk na Wodzie: Niezapomniane Show „Imperial Show” w Ropczycach! Już 5 lipca!

Cyrk „Imperial Show” to niezwykłe widowisko, które od lat zachwyca polską publiczność. W tym roku ponownie zaprasza na jedyne w swoim rodzaju przedstawienie – Cyrk na Wodzie. Już 5 lipca w Ropczycach odbędzie się spektakularny pokaz, który dostarczy niezapomnianych emocji zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Szczegóły wydarzenia:

📅 Data: 05.07 (piątek)
Godzina: 17:30
📍 Miejsce: Plac przy ul. Zielonej (50 m od Dworca Autobusowego)
💸 Ceny biletów: 50 – 100 zł
👶 Dzieci do lat 3: Gratis!
Czas trwania pokazu: 120 min

🎟️ Kup bilety przez internet: KUP TERAZ

Co czeka na widzów?

Niezwykłe widowisko: „Imperial Show” prezentuje całkowicie nowy program na 2024 rok. Wystąpią w nim profesjonalni artyści, uczestnicy międzynarodowych festiwali, gwarantując show na najwyższym poziomie. W programie znajdzie się m.in. rewelacyjny „Tesla Show”, gdzie widzowie zobaczą jedyną osobę w kraju, która przepuści przez siebie 10 000 woltów. To wynalazek wielkiego naukowca, który dał światu moc elektryki!

Akrobacje na najwyższym poziomie: Publiczność z pewnością zaskoczy grupa akrobatyczna z Kirgistanu pod kierownictwem Farkhata Tolokova. Ich nieustraszoność na linie przyprawia o dreszcze. Z kolei gimnastycy z Uzbekistanu zachwycą numerem grupowym „The Poles”.

Rozrywka dla całej rodziny: Nie zabraknie też humoru! Klaun z Mołdawii, Igor Arhangorodschi, uczestnik międzynarodowych konkursów i programów telewizyjnych, dostarczy wiele radości i zabawy zarówno młodszym, jak i starszym widzom.

Taniec i efekty specjalne: Profesjonalny „Show Balet” zaprezentuje swoje umiejętności taneczne w pięknych kostiumach, przy profesjonalnej pracy reżysera. W pokazie wykorzystane zostaną nowoczesny sprzęt, 30 ton wody w basenie i 10 ton wody w powietrzu, a także efekty świetlne i dźwiękowe, które zapewnią niesamowite wrażenia wizualne.

Nie przegap okazji, by doświadczyć czegoś wyjątkowego! Przyjdź z całą rodziną i baw się razem z nami w Cyrku na Wodzie „Imperial Show”. To będzie wieczór pełen emocji, śmiechu i zachwytu! 🌟🎪🌊

Zobacz więcej:

Artykuł sponsorowany.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x